Czym jest sesja BARS?

Sesja BARS na ciało jest jednym z głównych zabiegów manualnych Access Consciousness. Jest to energetyczny proces polegający na lekkim dotyku 32 punktów na głowie, w których skumulowane są nasze przekonania, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia np.  szczęścia, kreatywności, kontroli, starzenia się, wyglądu ciała, zdrowia, związków, seksualności czy pieniędzy.

Od dawna wiadomo, że nasz umysł ma zdolność do bycia programowanym oraz, że na poziomie podświadomym zapamiętujemy każdą informację, która do nas dociera. Okresem najintensywniejszego programowania i chłonięcia informacji z otoczenia jest etap dzieciństwa.

Niestety duża część wzorców wtedy przez nas przyjętych i zakodowanych w umyśle wcale nie jest dla nas wspierająca ani rozwojowa. Większości z nich nie jesteśmy nawet świadomi. Nie zmienia to faktu, że dobrze jest się ich pozbyć i zacząć w końcu żyć swoim życiem korzystając z całego swojego potencjału. Jeśli oczywiście takiego dokonamy wyboru. Narzędziem, które doskonale umożliwi nam wejście na drogę dotarcia do nas samych są sesje BARS.

Co się dzieje podczas sesji BARS?

W trakcie sesji, podczas dotykania określonych punktów na głowie fale mózgowe przechodzą ze stanu Beta do Alfa i Theta i dochodzi do czysto fizycznego zjawiska – rozładowania spolaryzowanych ładunków elektrycznych w umyśle.

Następuje wtedy uruchomienie przepływu energii i jeśli porównalibyśmy nasz mózg do dysku komputera, usunięcie „plików z wirusami“ i starych kodów z naszej głowy, które uniemożliwiają lub blokują nasz rozwój, a od których pragniemy i jesteśmy gotowi się uwolnić. Są to:

 • przekonania, punkty widzenia, myśli, emocje, schematy i ograniczenia, które uznaliśmy za swoje, bo kiedyś nieświadomie przejęliśmy je od rodziny, nauczycieli, znajomych, mediów
 • wszystkie powody nadmiernego samokrytycyzmu, nadpobudliwości, depresji, frustracji, złości, żalu i strachu, które powstają w polu elektromagnetycznym głowy, a które wracają do nas jak bumerang
 • wszelkie umniejszające nas schematy zachowań kodowane nam od dzieciństwa

Co dają sesje Bars?

Barsy zmieniają, podwyższają naszą energetykę w związku z czym w naszym życiu może stopniowo zacząć się pojawiać coś, na co nie byliśmy wcześniej otwarci, czego do siebie nie dopuszczaliśmy, nie braliśmy pod uwagę. Mogą być to zmiany np. odnośnie rodzaju jedzenia, ubioru, sposobu i miejsc spędzania wolnego czasu lub doboru towarzystwa w którym pragniemy przebywać. Te drobne zmiany będą generować kolejne i kolejne, i tak stopniowo nasze życie dzięki innym wyborom będzie ulegać transformacji.

Mogą również zacząć się ujawniać nasze ograniczające przekonania, które będą wypływać na powierzchnię naszej świadomości aby w końcu od nich się uwolnić, co może się zadziać podczas którejś z kolejnych sesji Bars.

Sesje Bars ułatwiają otwarcie się na zmiany w obrębie samorozwoju, związków, seksualności, finansów, pracy, zdrowia, a ich szybkość jest ściśle związana z naszą gotowością do uwolnienia się od nabytych ograniczeń.

Podsumowując, sesje BARS:

 • uwalniają ciało od napięć, a umysł od gonitwy myśli oraz ograniczających myśli i emocji
 • zwiększają pewność siebie i radość życia
 • wzmacniają łatwość i zdolność podejmowania decyzji
 • ułatwiają dokonywanie wszelkich zmian w życiu
 • polepszają stan i rozwój osób z autyzmem
 • doskonale eliminują stres
 • są znakomitym wsparciem przed egzaminami
 • są doskonałą formą relaksu i odprężenia przez co są polecane np. dla kobiet w ciąży

Ile sesji BARS potrzeba?

Nie ma tu żadnych wytycznych ani reguł. Każda osoba jest inna, ma inne przekonania, inną gotowość i otwartość na zmiany w życiu. Doświadczanie kolejnych sesji Bars przypomina obieranie cebuli- stopniowo zdejmując warstwy z każdą z nich uwalniamy to, co leży poniżej, do czego nie dotarlibyśmy od razu. A im jesteśmy starsi tym tych warstw gromadzimy coraz więcej…

Nie potrzebujemy tu robić analizy przeszłych zdarzeń, cofać się do niemiłych, dawno zapomnianych sytuacji, które odcisnęły się piętnem na nas. Uwalnianie odbywa się na poziomie energetycznym, podświadomym.

Wskazówki po sesji

Dobrze jest po sesji BARS pić więcej wody. Może pojawić się zwiększone zapotrzebowanie organizmu na produkty słodkie lub słone, więc dobrze jest wtedy coś takiego przekąsić.

Zabiegi Bars® zostały zatwierdzone i otrzymały Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (NationalCertification Board for TherapeuticMassage and Bodywork (NCBTMB)) 

Jeśli pragniesz zmiany i tworzenia własnego życia w każdej dziedzinie zupełnie inaczej niż obecnie- sesje Bars są dla Ciebie.

Więcej o Access Consciousness TU

Chcesz lepiej poznać BARS? Odwiedź te miejsca:

1. Opis działania sesji Bars:

2. Relacja neurologa o tym, jakie procesy zachodzą w mózgu w trakcie sesji Bars i ich wpływie na rozwój naszej świadomości: