Czym jest ACCESS CONSCIOUSNESS?

Access Consciousness (z ang. Dostęp do Świadomości) to zestaw narzędzi i technik zmieniających życie. Składa się z procesów werbalnych (w formie odpowiednio skonstruowanych pytań otwartych) i zabiegów manualnych na ciało. Metody te:

Dają możliwość kreowania zupełnie nowych możliwości na każdej płaszczyźnie życia dzięki uświadomieniu sobie i poczuciu pokładów naszej wewnętrznej energii i wiedzy oraz nauczeniu się jak z niej korzystać.

Służą temu żeby każdy z nas stał się wreszcie sobą, tym kim jest naprawdę, zamiast być istotą-zlepkiem nie swoich przekonań, opinii, poglądów, emocji, co najczęściej w niekorzystny sposób przekłada się na nasz stan psychiczny, fizyczny oraz zdrowie i sferę finansową.

Access Consciousness powstało w 1990 roku w Stanach Zjednoczonych. Twórcą metody jest Gary Douglas, później dołączył do niego Dain Heer. Zarówno G.Douglas jak i D.Heer są autorami wielu książek z dziedziny rozwoju osobistego z wykorzystaniem technik Access Consciousness, oraz od lat prowadzą na całym świecie szkolenia.

Czytaj więcej o sesjach Bars