TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA BIOREZONANSEM- wskazania, skuteczność

Terapii antynikotynowej może być poddawany każdy palacz niezależnie od stażu palenia i ilości papierosów wypalanych dziennie. Jest ona bezbolesna, bezinwazyjna, nie ma skutków ubocznych.

Do całkowitego wygaszenia głodu nikotynowego dochodzi zazwyczaj w ciągu 12 godzin po zabiegu.

Już po pierwszym zabiegu 90% osób przestaje palić bezterminowo. U pozostałych 10% następuje wyraźne zmniejszenie głodu nikotynowego ale do osiągnięcia pełnego efektu potrzebne są jeszcze 1-2 przypominające zabiegi w odstępie kilku dni od pierwszego z nich.

Po biorezonansowej terapii antynikotynowej znalezienie się w otoczeniu innych osób palących nie powoduje odnowienia głodu nikotynowego, ale niestety już nawet jeden wypalony papieros może zniweczyć efekty zabiegu i najczęściej przyczynić się do powrotu do nałogu.

CO JEST WYKORZYSTYWANE PODCZAS TERAPII ANTYNIKOTYNOWEJ

W skutecznej terapii antynikotynowej metodą biorezonansu oferowanej w firmie NATURIANA wykorzystywane są trzy elementy:

1. mosiężne elektrody do dłoni i na stopy połączone ze specjalnym urządzeniem przetwarzającym drgania elektromagnetyczne człowieka w sygnał terapeutyczny powodujący, że w organizmie zachodzi reakcja wygaszająca głód nikotynowy

2. papieros wypalony do połowy przed wizytą przez osobę podającą się zabiegowi

3. granulki z laktozy (2 rodzaje), na które zostaje nagrana bioinformacja: na jedne-podtrzymująca wygaszanie głodu nikotynowego (brane pod język w chwilach pojawienia się choć najmniejszej chęci na zapalenie papierosa), na drugie- informacja pobudzająca detoksykację organizmu z nikotyny i substancji smolistych (przyjmowane 2-3 razy dziennie pod język)

Czas trwania zabiegu: 15-20min

REAKCJE W ORGANIZMIE PO TERAPII ANTYNIKOTYNOWEJ

W trakcie zabiegu zachodzi w organizmie proces oczyszczania z toksyn, które są usuwane przez skórę, nerki i jelita.

Aby ułatwić tę detoksykację, poza przyjmowaniem pod język odpowiednich kulek, w dniu terapii należy wypić przynajmniej 1,5 litra wody niegazowanej niskozmineralizowanej, ponieważ można wtedy zaobserwować wzmożone pragnienie, senność lub potliwość. Następnie przez dobę od zabiegu nie należy spożywać alkoholu, kawy, herbaty ani żadnych napojów energetyzujących lecz ciągle pić większą ilośc wody. Nie zaleca się również wtedy stosowania środków wspomagających rzucenie palenia zawierających nikotynę (plastry, gumy do żucia, papierosy elektroniczne).

WAŻNE! Proszę pamiętać, że nawet najlepsze metody terapeutyczne nie odniosą efektu jeśli osoba poddająca się terapii sama nie będzie choć trochę pragnęła wyzwolenia się z tego nałogu!