Chlorella pyrenoidosa i odparowany enzymatycznie żywy sok z młodego jęczmienia należą do grupy zielonej żywności funkcjonalnej. Od 2000r firma Green Ways zajmuje się ich uprawą przywiązując ogromną wagę do jakości oraz do zachowania pełnego spektrum biologicznie aktywnych składników.

Zarówno chlorella, jaki jęczmień rosną na wolnym powietrzu, przy pełnej ekspozycji na słońce. Są wolne od metali ciężkich, pestycydów i toksyn, oraz zawierają bogactwo naturalnych, w żaden sposób nie przetworzonych: aminokwasów, enzymów , minerałów i witamin.

Ponadto chlorella odmiana pyrenoidosa (najbardziej wartościowa) jak i odparowany sok (nie wysuszona i zmielona trawa) z młodego jęczmienia Green Ways mają:

-UDOKUMENTOWANE pochodzenie

-brak zanieczyszczeń i metali ciężkich

-POTWIERDZONĄ licznymi badaniami zawartość składników biologicznie aktywnych, witamin i minerałów

Z tego powodu żywność Green Ways, nie powinna być porównywana z PODOBNYMI produktami, które mają często niewiadome pochodzenie i niepotwierdzony skład i wartości.

Warto zastanowić się:

  • Czy takie same badania i wielokrotne kontrole składu i jakości KAŻDEJ PARTII przechodzą inne podobne produkty?
  • Czy to, co jest na nich napisane ma rzeczywiście pokrycie w składzie produktu, czy są to tylko informacje zamieszczone przez producentów ale niestety nie zweryfikowane przez żadne laboratorium ani instytucję nadzoru…?

Włączenie do codziennej diety zielonej żywności funkcjonalnej z Green Ways ma transformujące działanie na nasze zdrowie i to niezależnie czy mamy z nim problemy, czy chcemy stosować chlorellę i młody jęczmień Green Ways profilaktycznie.

Green Ways: chlorella, młody jęczmień

Jeśli chodzi właśnie o profilaktykę, często stosowane są suplementy z różnymi witaminami i minerałami. Niestety składniki te, najczęściej sztucznie produkowane, wytwarzane są pojedynczo lub  w grupach po co najwyżej kilka, co przekłada się na ich przyswajalność i biodostępność dla naszego organizmu. 

Naturalne witaminy i minerały występują w kompleksach, gdzie jedne składniki wspierają przyswajanie drugich. I taką właśnie najkorzystniejszą sytuację mamy w chlorelli i młodym jęczmieniu z Green Ways, dlatego choć oba te produkty nie są lekami, to pomagają ciału oczyszczać i leczyć się samemu.

CZYTAJ również:
Chlorella pyrenoidosa GREEN WAYS
Młody jęczmień GREEN WAYS

Skontaktuj się z NATURIANĄ pn-pt 9-18,
tel 510-126-927, mail: naturiana8@gmail.com