Xtend+ to wegański suplement diety odżywiający organizm i stymulujący odporność. Został stworzony z wyciągu z owoców, warzyw, przypraw i kiełków w oparciu o zestaw składników odżywczych i mineralnych znajdujących się w tzw. Blue Zones (błękitnych strefach na Ziemi) gdzie ludzie żyją najdłużej i w najlepszym zdrowiu.

Aby uzyskać taką samą ilość składników odżywczych z żywności jaką zapewnia dzienna dawka Xtend+, trzeba byłoby spożywać ponad 3000 kalorii najbardziej odżywczych produktów każdego dnia.

Wszystkie składniki preparatu Xtend+ posiadają ponad sto właściwości zdrowotnych potwierdzonych przez Europejski Urząd Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) mających wpływ na każdą komórkę, organ i tkankę w organizmie.

Oglądaj o Xtend TU

Co zawiera Xtend+

Wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego.
Wszystkie zawarte w nim witaminy i minerały są pozyskiwane ze źródeł naturalnych, na przykład z jagód aceroli (witamina C), gryki (witaminy z grupy B), wody morskiej (magnez), dzięki czemu zawierają naturalne fitoskładniki odżywcze, które są łatwiej przyswajalne niż składniki wytwarzane syntetycznie.

Xtend+ zawiera:

  • 22 witaminy i minerały
  • ZINZINO IMMUNE BLEND: 1-3, 1-6 beta glukany, wyciąg z brokułów, cynk, miedź, kwas foliowy, selen, beta-karoten, witamina B12, witamina B6, witamina C, witamina D3
  • ZINZINO DEFENCE BLEND: likopen, luteina, zeaksantyna, polifenole z zielonej herbaty, polifenole z oliwek, wyciąg z brokułów, wyciąg z kurkuminy

Wiele nieaktywnych składników spotykanych w suplementach, takich jak substancje przeciwzbrylające i wypełniające potrzebne w procesie produkcyjnym (tzw. substancje pomocnicze), zostało zastąpione w Xtend+ naturalnymi zamiennikami pochodzącymi z kokosa, ryżu i ziemniaków.

Xtend+ ma formę łatwych do połknięcia wegańskich kapsułek.

Firma Zinzino stworzyła program do regularnego przyjmowania swoich suplementów, opierający się na comiesięcznej subskrypcji przez przynajmniej 6 miesięcy. Po tym czasie można z subskrypcji zrezygnować lub ją przedłużyć.
Klient po rejestracji i zakupie zestawu startowego (Premier Kit) uzyskuje specjalną opcję cenową, tzw cenę Premier niższą od regularnej kwoty o kilkadziesiąt procent (z opcją otrzymywania Xtend+ za darmo ), oraz otrzymuje zawsze świeży produkt, przechowywany w odpowiednich warunkach, prosto od producenta.
Koszt 1 opakowania 60 kaps. Xtend+ w subskrypcji wynosi 185zł.

Zakup pojedynczych opakowań jest polecany tylko w sytuacjach typu „na próbę”, ponieważ przy nieodzownym dłuższym stosowaniu jest nieekonomiczny finansowo.

Zarejestruj się TU(po szczegółowe informacje lub aby uzyskać pomoc i wskazówki przy rejestracji zadzwoń/napisz maila)

Czytaj więcej o Xtend+

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Omega 3 od Zinzino, Omega 3 w pytaniach i odpowiedziach

Mogą Cię zainteresować: BalanceOil+, BalanceOil AquaX, BalanceOil Vegan, Xtend, Zinobiotic