WYKRYWANIE PATOGENÓW – DIAGNOSTYKA NLS

Czy doświadczasz braku energii, przewlekłego zmęczenia lub nawracających dolegliwości, których nie udało się wyeliminować sposobami medycyny konwencjonalnej?

-Masz problem z układem pokarmowym, krwionośnym, hormonalnym,  kostnym lub stawami?

-Może problemy z cerą, różne wysypki, egzemy, wypadające włosy?

-A może nawracające infekcje układu oddechowego, moczowego lub rozrodczego?

Jeśli tak, ROZWIĄZANIEM, którego potrzebujesz może się okazać biorezonansowa metoda medycyny naturalnej- diagnostyka NLS.

Korzyści, które niesie ze sobą skorzystanie z tej metody to:

1. UMOŻLIWIA ona WYKRYCIE PASOŻYTÓW, DROŻDŻAKÓW, PLEŚNI, BAKTERII ORAZ WIRUSÓW, które jako najczęstsza przyczyna rozmaitych dolegliwości, niestety równie często są trudne do wykrycia w trakcie badań laboratoryjnych, rtg lub usg. Dzięki diagnostyce NLS zwiększa się prawdopodobieństwo usunięcia PRZYCZYNY różnych schorzeń, a nie tylko objawów!

2. Jest BEZBOLESNA, BEZINWAZYJNA stanowiąc PRZYJEMNY I WYGODNY SPOSÓB DBANIA O ZDROWIE. W czasie jej trwania można do wyboru: czytać, pisać (ale nie na telefonie/tablecie/komputerze ze względu na promieniowanie generowane przez te urządzenia), a nawet się zdrzemnąć:) Dzieci mogą rysować, układać klocki, oglądać książeczki itp.

3. Jest SZYBKA i EKONOMICZNA, bo w ciągu 2 godzin masz zrobiony przegląd całego organizmu. Dzięki temu OSZCZĘDZASZ czas oraz wiele setek, a nawet tysięcy złotych, które musiałbyś wydać na przebadanie tych wszystkich miejsc i organów metodami medycyny akademickiej.

Diagnostyka NLS- jak to działa?

System diagnostyki nieliniowej NLS  powstał w Instytucie Psychofizyki Stosowanej w Rosji, a naukowcy go tworzący opierali się na badaniach zapoczątkowanych przez takich badaczy  jak Nikola Tesla, George Lakhovsky, Raymond Rife czy Reinhold Voll.

Diagnostyka NLS jest jednym z najbardziej spektakularnych i perspektywicznych osiągnięć na polu technologii medycyny niekonwencjonalnej. Polega ona na spektralnej analizie wirowych pól żywych organizmów wykorzystując specjalną aparaturę o nazwie Mezator połączoną z komputerem i słuchawkami zakładanymi przez osobę badaną.

Jak wiadomo każdy organizm, organ, a nawet pojedyncza komórka emituje fale elektromagnetyczne. Wszystkie mikroorganizmy, patogeny też emitują charakterystyczne dla siebie częstotliwości. Wystarczy odczytać z organizmu rozróżniając częstotliwości zdrowych komórek od częstotliwosci patogenów, oddzielić te fale w odrębne sygnały i zinterpetować. Urządzenie diagnostyczne- Mezator za pomocą czujników znajdujących się w słuchawkach przekazuje sygnały z organizmu do komputera, a ten z kolei przetwarza je w formę zrozumiałą dla człowieka, czyli obrazy, opisy i cyfry.

Dzięki tej metodzie można wykryć patogeny ze wskazaniem na konkretne miejsca ich występowania w organizmie oraz ujawnić choroby w ich początkowej, energetycznej fazie, co jest niemożliwe przy wykorzystaniu innych metod badawczych np. usg, rentgenu lub tomografii komputerowej, które wykazują tylko już ukształtowane procesy chorobowe.

Wykrywanie patogenów Mezatorem

W kręgu medycyny naturalnej znaleźć można wiele rodzajów urządzeń diagnostycznych. Jeśli chodzi o bezinwazyjny biorezonans metodą diagnostyki nieliniowej NLS, jednym z obecnie najnowocześniejszych i najbardziej rozbudowanych sprzętów na rynku polskim jest  MEZATOR wykorzystywany w moim gabinecie.  Aparatura ta poza wykrywaniem patogenów posiada również możliwość zapisania ziół i suplementów w postaci bioinformacyjnej na wodę  lub granulki z laktozy w celu stosowania ich w sposób zbliżony do homeopatycznego.

Urządzenie posiada certyfikat CE.

Zalety diagnostyki nieliniowej NLS urządzeniem MEZATOR:

  • bezinwazyjna
  • bezbolesna
  • bezpieczna dla dzieci i dorosłych
  • szybka

Przeciwwskazania do wykonania diagnostyki nieliniowej NLS:

Badania nie wykonuje się u osób z: rozrusznikiem serca, epilepsją, pompą insulinową oraz kobietom w czasie menstruacji.

Wykrywanie patogenów – jak przygotować się do badania?

  • Na dobę przed badaniem nie należy spożywać alkoholu oraz należy odstawić wszelkie lekarstwa i suplementy od których przyjmowania (po konsultacji z lekarzem) można się na ten czas powstrzymać bez uszczerbku dla zdrowia;
  • W dniu badania nie należy pić kawy ani napojów energetyzujących, ograniczyć palenie papierosów, wypić większą ilość wody;
  • Przynajmniej 3-4 godziny przed diagnostyką nie należy spożywać żadnych posiłków ani napojów poza wodą. W tym czasie należy unikać również uprawiania intensywnych sportów, oraz wysiłku fizycznego, który doprowadziłby do przemęczenia lub zwiększonego pobudzenia organizmu;
  • Bezpośrednio przed diagnostyką należy zdjąć z ciała wszystkie ozdoby i przedmioty metalowe oraz odłożyć telefon komórkowy.

Diagnostykę NLS znakomicie uzupełnia analiza Quantum pod kątem niedoborów minerałów, witamin, obciążeń toksynami i metalami ciężkimi dając kompleksowy obraz stanu organizmu. 

Diagnostyka NLS nie zastępuje kontaktu z lekarzem.

Warto przeczytać:

http://oczymlekarze.pl/profilaktyka-i-leczenie/3115-biorezonans-magnetyczny-wspomaga-skuteczne-leczenie-wielu-chorob