ODCZULANIE Z ALERGII METODĄ BIOREZONANSU- jak to wygląda?

Odczulanie przeprowadzane jest za pomocą specjalistycznych urządzeń biorezonansowych: AM Scan i Reprinter. Osoba poddana terapii kładzie stopy na elektrodach nożnych, a w rękach trzyma elektrody ręczne. W ten sposób do organizmu przekazywane są impulsy elektromagnetyczne, które wygaszają reakcję na dany alergen. Dodatkowo w trakcie wizyty przygotowywane są tzw. granulki bioinformacyjne, które należy przyjmować przez najbliższe po zabiegu dni jako wzmocnienie i utrwalenie działania odczulającego biorezonansu.

ILE ZABIEGÓW ODCZULAJĄCYCH POTRZEBA DO UZYSKANIA EFEKTU?

Alergeny centralne takie jak: mleko, jaja, gluten, roztocza, nikiel, candida, alkohol, słońce i zwierzęta, które mamy w domu wymagają 3-krotnego zabiegu każdy w odstępach co 3-6 dni, natomiast przy pozostałych alergenach wystarczają zazwyczaj pojedyncze zabiegi.

Ponadto w przypadku alergenów centralnych zaleca się karencję, czyli całkowity brak kontaktu z odczulanym alergenem podczas trwania zabiegów i 2 tygodnie po ich zakończeniu, celem utrwalenia osiągniętych efektów. Oznacza to, że jeśli ktoś był uczulony na np. sierść określonych zwierząt nie powinien mieć kontaktu z nimi przez 2 tygodnie, oraz nie powinien przebywać przez ten czas w miejscach takich jak np sklepy zoologiczne, przychodnie weterynaryjne.

ZASADY PRZEPROWADZANIA ODCZULANIA METODĄ BIOREZONANSU

Odczulanie powinno być przeprowadzane po przeprowadzeniu uprzednio kuracji oczyszczającej organizm z pasożytów, grzybów i pleśni, ponieważ niestety te patogeny bardzo często SĄ PRZYCZYNĄ procesów alergicznych w organizmie.

Jeśli chodzi o kolejność zabiegów odczulających należy zawsze je rozpoczynać od alergenów centralnych, ponieważ w wyniku ich odczulenia odporność organizmu wzrasta na tyle, że niektóre z innych alergenów nie wymagają już później zabiegów- reakcje alergiczne na nie ustępują samoistnie.

Bardzo ważne dla skuteczności terapii jest aby alergeny były odczulane pojedynczo tzn. jeden alergen w ciągu dnia.

Odczulanie metodą biorezonansu jest całkowicie bezpieczne, nie ma skutków ubocznych i można je wykonywać nawet u małych dzieci.