Przywry – wykrywanie i usuwanie metodą biorezonansu
Przywry należą do pasożytów z grupy płazińców. Są uzbrojone w przyssawki: gębową i brzuszną, za pomocą których przyczepiają się do tkanek wewnętrznych organizmu ludzkiego. Mogą tam przeżyć nawet 25 lat! Infekcja zazwyczaj następuje poprzez spożycie zanieczyszczonej żywności lub przez skórę. Na szczęście istnieje metoda, by pozbyć się ich z organizmu – jednocześnie skuteczna i w pełni naturalna.
Dlaczego przywry są niebezpieczne dla człowieka?
Przywra zdolna jest wyrządzać znaczne szkody w organizmie ludzkim. Jej obecność może prowadzić do powikłań takich jak ataki mięśniowe czy zapalenie mięśni z towarzyszącymi bólami, co może skutkować rozwinięciem dystrofii mięśniowej czy fibromialgii. Dr Clark, autorka „Kuracji życia”, zauważyła interesujący związek – u swoich pacjentów cierpiących na raka, chorobę Alzheimera, chorobę Crohna czy mięsaka Kaposiego zidentyfikowała obecność określonego rodzaju przywry, a mianowicie fasciolopisu buskii.
Szczególnie niebezpieczne są substancje takie jak benzen, który przedostaje się do grasicy, niszcząc system odpornościowy. W obecności benzenu przywra jelitowa znajduje idealne warunki do rozwoju w jelitach. Kolejną groźną substancją jest alkohol propylowy, który gromadzi się w wątrobie. Badania potwierdziły jego związek z rozwojem zmian nowotworowych, nie tylko w wątrobie. W obecności alkoholu propylowego wątroba lub inny organ staje się potencjalnym pośrednim żywicielem przywry jelitowej, co naraża go na degenerację.
Jak zdiagnozować i leczyć przywry?
Jeśli istnieje podejrzenie obecności przywry w organizmie, warto skonsultować się z doświadczonym naturopatą, który stosuje terapie oparte na biorezonansie. Wyjątkowo skuteczną metodą okazuje się terapia za pomocą urządzenia Sweeper, dostępnego do zakupu lub wypożyczenia w gabinecie medycyny naturalnej Naturiana- biorezonans Jelenia Góra
Terapia biorezonansem powinna być wsparta odpowiednimi ziołami i suplementami. Dietę również można wykorzystać jako skuteczne wsparcie terapii, ponieważ ma ogromny wpływ na potencjalny rozwój pasożytów w organizmie.
Dieta na przywry – wsparcie terapii biorezonansem
Dieta antypasożytnicza powinna eliminować cukry proste. Unikaj słodyczy, wysokoprzetworzonej żywności, napojów gazowanych, galaretek, dżemów, gotowych sosów, miodu, białego pieczywa, białych makaronów, serów pleśniowych i alkoholu. Ogranicz kawę i herbatę.
Warto stosować ostre przyprawy, sok z żurawiny, ocet jabłkowy, błonnik i białko. Zwiększ ilość płynów, wprowadź naturalne probiotyki (kefir, kiszone ogórki, kiszona kapusta). Wskazane są również owoce takie jak ananas, papaja, kokos i jabłko.
Zioła, np. oregano, cynamon, gorczyca, pieprz cayenne, kardamon, papryczka chili, kurkuma, imbir, mogą być spożywane w naparach, jako przyprawy lub w formie nalewek.