Sesja BARS - opis

BARS® to energetyczny proces na ciało polegający na lekkim dotyku 32 punktów na głowie, w których skumulowane są nasze przekonania, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia np.  szczęścia, kreatywności, kontroli, starzenia się, wyglądu ciała, zdrowia, związków, seksualności czy pieniędzy.

Podczas sesji, fale mózgowe płyną wolniej i dochodzi do czysto fizycznego zjawiska – rozładowania spolaryzowanych ładunków elektrycznych w umyśle.

Następuje wtedy uruchomienie przepływu energii i jeśli porównalibyśmy nasz mózg do dysku komputera, usunięcie „plików z wirusami“ i starych kodów z naszej głowy, od których gotowi jesteśmy się uwolnić. Są to przekonania, punkty widzenia, myśli, emocje, schematy i ograniczenia, które uznaliśmy za swoje, bo kiedyś nieświadomie przejęliśmy je od rodziny, nauczycieli, znajomych, mediów. Uznaliśmy, że tak właśnie powinno wyglądać życie.

A co jeśli jest inaczej? Co jeśli te wszystkie punkty widzenia były dobre i służyły tym, od których je bezwiednie kupiliśmy... ale nie są wcale takie dla nas! Bo każdy z nas jest inny...

Co dają sesje Bars?

W trakcie sesji Bars uwalniane są napięcia i blokady we wszystkich dziedzinach życia, dając tym samym coraz więcej przestrzeni do kreowania nowych możliwości oraz dokonywania własnych rozwijających, dających szczęście  i poczucie spełnienia wyborów.

Access Bars™ otwiera nas na nieskończone sposoby wpływania na nasze życie, dzięki czemu nasze ograniczenia zmieniają się w możliwości.

Gdybyś mógł zrobić wszystko w swoim życiu, co by to było?

Gdybyś miał moc kreowania własnego świata, co byś wykreował?

Gdyby wszystko w Twoim życiu było możliwe, co byś wówczas zrobił?

„Świadomość to umiejętność bycia obecnym w każdym momencie życia bez oceniania siebie, czy innych. To umiejętność przyjmowania wszystkiego, nie odrzucania niczego i tworzenia wszystkiego, czego oczekujesz w życiu – lepszego niż masz obecnie, lepszego niż możesz sobie wyobrazić.”

 

 „Zdolność zmiany, przeobrażenia i dokonywania wyboru to największa możliwa moc”.  

Gary M. Douglas- twórca Access Bars™

 

Sesja BARS - relaks, odprężenie, transformacja 

Sesja Bars jest relaksująca i głęboko odprężająca, a jej efektem jest uwolnienie ograniczeń we wszystkich aspektach życia, w których jesteśmy gotowi na zmianę. Z lekkością i bez wysiłku zaczynamy się otwierać i przyjmować całe dobro, które Wszechświat ma nam do zaofiarowania.

W najmniejszym stopniu poczujesz się jak po najdoskonalszym masażu energetycznym, w największym zmieni się Twoje życie.

Jeśli pragniesz zmiany i tworzenia własnego życia w każdej dziedzinie zupełnie inaczej niż obecnie- sesje Bars są dla Ciebie.

 

Chcesz lepiej poznać BARS? Odwiedź polecane miejsca:

Dodatkowy opis działania sesji Bars: https://www.youtube.com/watch?v=emGCwtctSQE

Relacja neurologa o tym, jakie procesy zachodzą w mózgu w trakcie sesji Bars i ich wpływie na rozwój naszej świadomości:

https://www.youtube.com/watch?v=DgGbFRjqQPk&feature=iv&annotation_id=552675d6-0000-2545-8faa-001a113d25d8&src_vid=emGCwtctSQE

 

 

lotos