Firma Wellstar produkuje 4 rodzaje urządzeń do głębokiej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Są to:

UWAGA! W związku z zawieszeniem działalności przez firmę Wellstar, od grudnia 2020 do odwołania nie możliwości składania zamówień na urządzenia i produkty.

Facelifter 3 generacji

to opatentowane przenośne urządzenie niemieckiej firmy Wellstar do głębokiej pielęgnacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Kryje w sobie cztery najbardziej skuteczne, bezinwazyjne technologie DZIAŁAJĄCE NA SKÓRĘ WŁAŚCIWĄ, stosowane od lat w specjalistycznych klinikach i instytutach beauty na całym świecie do profesjonalnych zabiegów:

 • jonoforezę (3 programy)- zabiegi oczyszczania i dostarczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry
 • elektrostymulację mięśni (2 programy)- zabiegi wzmacniające mięśnie twarzy
 • radiofrekwencje (2 programy)- zabiegi ujędrniania tkanki i redukcji tłuszczu
 • mikrowibracje- towarzyszą zabiegom jonoforezy i elektrostymulacji mięśni poprawiając mikrokrążenie i wchłanianie substancji aktywnych

Każdy z programów posiada 3 poziomy intensywności. W sumie dostępnych jest 21 kombinacji, które w połączeniu  ze specjalnie zjonizowanymi preparatami zawierającymi m.in bimolekularny 2% kwas hialuronowy z alg brunatnych, aminokwasy i witaminy zapewniają profesjonalny system pielęgnacji skóry.

Zabiegi trwają kilkanaście minut i wykonuje się je dla osiągnięcia optymalnych efektów 2-3 razy tygodniu.

Wellstar Facelifter umożliwia:

 • Uzyskanie w sposób łatwy i przyjemny piękniejszej, gładszej, bardziej promiennej i  wyrazistej skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni .
 • Pozbycie się lub znaczne zmniejszenie: zmarszczek, przebarwień, rozszerzonych porów, trądziku, wyprysków oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej i obwisłej skóry np. pod brodą i na policzkach.

Groomster

to kolejne opatentowane urządzenie beauty, budową przypominające szczoteczkę do twarzy. Włókna części mającej kontakt z twarzą wykonane są ze specjalnego elastycznego, przewodzącego materiału Ionto-flex.

Wykorzystanie technologii Sonic Micro Circulation oraz jonoforezy w połączeniu ze specjalnie zjonizowanymi produktami sprawia, że Groomster spełnia dwie funkcje:

 • głębokiego oczyszczania i detoksykacji oraz
 • odżywienia i dostarczenia wysoce aktywnych składników w głębokie warstwy skóry.

Wellstar Groomster umożliwia:

 • Wyższy niż kiedykolwiek poziom oczyszczania skóry zarówno na powierzchni jak i w jej głębi sprawiający, że jest ona doskonale przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Perfekcyjne oczyszczenie trwa tylko 1 minutę rano i 1 minutę wieczorem.
 • Profesjonalną pielęgnację skóry wraz z odmładzaniem na poziomie DNA. Podczas zaledwie 2 minutowego zabiegu rano wysoce skuteczne składniki uwalniają swoje wyjątkowe działanie w głębszych warstwach skóry chroniąc ją i przykrywając  powłoką jedwabiu. Podczas 2 minutowego zabiegu wieczorem dochodzi do wydłużenia żywotności komórek odmładzających na poziomie DNA sprawiając, że procesy starzenia zostają bardzo spowolnione.

Połączenie działania Faceliftera i Groomstera stanowi kompletny program głębokiej profesjonalnej pielęgnacji, niwelowania niedoskonałości skóry oraz cofania i spowalniania jej procesów starzenia w zaciszu domowym.

Eyelifter

to urządzenie do zaawansowanej pielęgnacji okolic oczu. Dzięki delikatnym mikrowibracjom i technologii jonoforezy umożliwia wtłoczenie do głębokich warstw skóry zjonizowanego produktu zawierającego kwas hialuronowy i ekstrakt z rośliny Acmella Oleracea nazywanej ziołowym botoxem. Ekstrakt ten znany również jako Gatulina ma działanie ujędrniające i przeciwzmarszczkowe. Zawdzięcza to stymulującemu wpływowi na  fibroblasty (komórki skóry właściwej) pobudzającemu je do produkcji kolagenu i elastyny, oraz rozluźnianiu mięśni mimicznych i łagodzeniu drobnych zmarszczek.

Zabiegi Eyelifterem można wykonywać nawet dwa razy dziennie. Czas trwania jednego zabiegu wynosi 1 minutę.

Wellstar Eyelifter umożliwia:

 • głęboką pielęgnację okolic oczu
 • wygładzenie zmarszczek
 • poprawienie nawilżenia i jędrności skóry
 • niwelację sińców i worków pod oczami

Bodylifter

jest częścią profesjonalnej linii produktów BYAS Hi-Tech do pielęgnacji urody we własnym domu. Jako urządzenie do kompleksowej pielęgnacji skóry ciała umożliwia uzyskanie wymarzonej  sylwetki, pozbycie się niedoskonałości, oraz usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej szczególnie z miejsc opornych tzn. takich, które nie zmniejszają swojego obwodu mimo wykonywanych ćwiczeń gimnastycznych.

W urządzeniu wykorzystane są  opatentowane technologie multisynchroniczne łączące:

 • elektrostymulację mięśni (3 programy)- zabiegi wzmacniające i ujędrniające mięśnie
 • radiofrekwencje (3 programy)- zabiegi efektywnego ujędrniania tkanek i redukcji tłuszczu również w głębokich warstwach skóry
 • mikrowibracje- towarzyszą zabiegom elektrostymulacji mięśni poprawiając mikrokrążenie i wchłanianie substancji aktywnych z żelu

Powyższe programy są dostępne w 27 kombinacjach dla 6 różnych części ciała (ramiona, talia, brzuch, pośladki, biodra, nogi) w 3 różnych stopniach intensywności. Zabiegi wykonuje się co 2-3 dni z wykorzystaniem specjalistycznego Body Firming Gel zawierającego m.in. kompleks LipoRelease o działaniu wielokrotnie silniejszym od kofeiny jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu i ujędrnianie.

Dodatkowe wsparcie w osiąganiu efektów zabiegów zapewnia przyjmowanie raz dziennie na noc wymieszanego z ciepłą wodą Transformation Shake z aminokwasami, oraz 3x dziennie 20-30min przed posiłkami XLR8 Caps (kaspułki z witaminą E, kwasem linolenowym, olejem lnianym i olejem z owoców bzu czarnego).

Wellstar Bodylifter umożliwia:

 • Likwidację cellulitu na wszystkich obszarach ciała- zabiegi szczególnie polecane na uda i pośladki.
 • Ujędrnianie i likwidację nadmiaru tkanki tłuszczowej na całym ciele.

Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych nabyciem produktów i urządzeń Wellstar