BYAS Wellstar Jelenia Góra

Procesy starzenia rozpoczynają się już około 25 roku życia. Dzieje się tak, ponieważ w tym wieku zaczyna zmniejszać się ilość produkowanego przez skórę kwasu hialuronowego, który odpowiada za wiązanie wody i wysoki poziom własnego kolagenu i elastyny. Z tego powodu podstawowym zabezpieczeniem przed skutkami upływu jest uzupełnianie ilości hialuronu w głębokich warstwach skóry.

Ogólnie wiadomo, że kremy nie likwidują zmarszczek – działają tylko powierzchownie nie będąc w stanie dotrzeć w głąb skóry, której rolą jest izolowanie i ochrona naszych narządów wewnętrznych. Dlatego aby skutecznie walczyć z oznakami starzenia, potrzebujemy czegoś innego niż kremy. Czegoś, co dotrze do poziomu skóry właściwej i dostarczy tam substancji potrzebnych do aktywacji procesów odmładzania.

Niemiecka firma Wellstar wyszła naprzeciw naszym potrzebom i stworzyła Bionic Youth Activating System (BYAS– system bionicznej aktywacji procesów odmładzania) łączący najnowsze wyniki z dziedziny światowych badań nad naturalnymi substancjami czynnymi z najnowocześniejszymi technologiami od lat  z powodzeniem stosowanymi w specjalistycznych klinikach i instytutach urody na całym świecie.

UWAGA! W związku z zawieszeniem działalności przez firmę Wellstar, od grudnia 2020 do odwołania nie możliwości składania zamówień na urządzenia i produkty.

Wprowadzone przez Wellstar opatentowane przenośne urządzenia do użytku domowego i profesjonalnego wykorzystujące BYAS System to:

Facelifter, Eyelifter, Groomster i Bodylifter – ich opis jest TU

Urządzenia te w zalezności od modelu kryją w sobie cztery najbardziej skuteczne, bezinwazyjne multisynchroniczne technologie do głębokiej pielęgnacji skóry: jonoforezę, mikrowibracje, elektrostymulację mięśni i radiofrekwencje (opis na kolejnych podstronach), które są wykorzystywane w połączeniu z:

-specjalnie zjonizowanymi produktami zawierającymi m. in. bimolekularny 2% kwas hialuronowy pochodzenia roślinnego oraz aminokwasy zapewniającymi natychmiastowe wygładzenie, rozjaśnienie i rozświetlenie cery; z każdym kolejnym zabiegiem efekt jest potęgowany- zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, przebarwienia rozjaśnieniu, pory zwężeniu, a wypryski zanikają

– żelem zawierającym aktywny składnik o nazwie LIPORELEASE o działaniu wielokrotnie silniejszym od kofeiny oraz kompleks alg czerwonych i kwasów aminowych aktywującym rozpuszczanie złogów tłuszczowych, co skutkuje zmniejszaniem się tkanki tłuszczowej w obrębie np. policzków, podbródka, brzucha, bioder, ud czy pośladków przy jednoczesnym obkurczaniu włókien kolagenowych, co zapewnia jędrność skóry i brak efektu zwiotczenia

 Więcej informacji na kolejnych podstronach i na:  NATURIANA- młodość i piękno z BYAS  

Zapraszam serdecznie do kontaktu osoby zainteresowane zakupem urządzeń i  produktów Wellstar