UWAGA! W związku z zawieszeniem działalności przez firmę Wellstar, od grudnia 2020 do odwołania nie możliwości składania zamówień na urządzenia i produkty.

  • Jonoforeza

Jest to zabieg polegający na wprowadzeniu do głębokich warstw skóry za pomocą pola elektyrycznego (prądu stałego galwnicznego) odpowiednio najonizowanych substancji czynnych zawartych np w detox serum i hyaluron serum (wysoce skuteczny hialuronowy kompleks aminokwasów). Dzięki temu znacznie wzrasta zdolność tkanki łącznej do gromadzenia wilgoci i polepsza się produkcja kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej miękka i elastyczna. Małe zmarszczki zostają wygładzone, a głębokie wyraźnie zredukowane.

Badania niemieckiej kliniki uniwersyteckiej wykazały do 900 % więcej kwasu hialuronowego w głębszych warstwach skóry tylko po tygodniu zabiegów  Face Lifterem.

Low  Sensitivity Ion Circuit Technology (LSICT) umożliwia osiąganie w programach jonoforezy najwyższej wydajności bez jakichkolwiek podrażnień nawet w przypadku wrażliwej skóry.

Elektrody z wysokiej jakości stali szlachetnej, która jest wykorzystywana w technice medycznej, tworzą konieczny do jonoforezy obieg prądu poprzez całe ciało i z powrotem do twarzy. Dzięki temu unika się tworzenia obiegu prądu bezpośrednio na skórze twarzy, co mogłoby wywoływać bolesne reakcje.

  • Elektryczna  stymulację  mięśni (EMS)- naturalny lifting

Wraz z wiekiem mięśnie tracą jędrność, a w okolicach policzków, brody, ramion czy brzucha skóra staje się zwiotczała.

Urządzenia BYAS Face Lifter i Body Lifter poprzez specjalną formę elektrostymulacji mięśni wzmacniają zwiotczałą tkankę i osłabione mięśnie twarzy i ciała.

W Low Frequency Electric Muscle Stimulation (LF-EMS) impulsy elektryczne o niskiej częstotliwości (mierzone w miliamperach) są doprowadzane bezpośrednio do mięśni, które reagują skurczami. Po zmianie fali impulsu mięśnie rozkurczają się. Taka stymulacja wzmacnia je, dzięki czemu przylegająca do nich skóra ujędrnia się i wygładza.

Z BYAS LF-EMS można w naturalny sposób podnieść zwiotczałą skórę bez interwencji z zewnątrz. Technologia Low Frequency Electric Muscle Stimulation (LF-EMS) BYAS Face Liftera i Body Liftera ożywia i wzmacnia mięśnie twarzy i ciała w wysoce efektywny sposób. LF-EMS jest bardzo dobrze tolerowana nawet przez wrażliwą skórę. Niska aktywacja impulsów jest szczególnie dopasowana dla małych i wrażliwych struktur mięśniowych ludzkiej twarzy.

  • Radiofrekwencje

Jest to trzecia podstawowa technologia wykorzystywana w  BYAS Face Lifterze i Body Lifterze. Podczas jej stosowania w tkance łącznej skóry poprzez efekt cieplny fali o częstotliwości radiowej, złogi tłuszczowe są uwalniane, włókna kolagenowe kurczą się, a tkanki są ujędrniane.

Wraz z wiekiem w okolicach policzków, podbródka i szyi pojawiają się fałdki. Podobnie jest w okolicach bioder, pośladków, ud, brzucha i ramion. Tłuszcz tam się znajdujący może zostać zredukowany dzięki High Radio Frequency Triglyceride Absorption System (HRFTAS).

Termiczne działanie fal radiofrekwencyjnych o wartości 500 KHZ powoduje, że głębiej zlokalizowane komórki tłuszczowe są wprowadzone w stan większej przepuszczalności. W ten sposób trójglicerydy opuszczają komórki tłuszczowe, a te dzięki temu stają się szczuplejsze. Fale radiofrekwencyjne o częstotliwości 1 MHZ sprawiają, że temperatura w tkance łącznej wzrasta, co wpływa ściągająco na włókna kolagenowe. Dzięki temu przylegająca do nich skóra również ujędrnia się i wygładza.

  • Mikrowibracje

Face Lifter łączy programy jonoforezy i EMS z metodą mikrowibracji. Mikrowibracje  to drgania akustyczne o zmiennej częstotliwości, prowadzące do poprawy przepływu płynów ustrojowych (wody, krwi i limfy) co za tym idzie również substancji czynnych. Mikrowibracje są głębokim masażem dla struktur komórkowych i poprawiają spójność warstw tkanek.