Czym wyróżniają się młody jęczmień i chlorella Green Ways? Dlaczego warto stosować te dwa rodzaje green food, czyli zielonej żywności? I czy rzeczywiście zielona żywność marki Green Ways wiodą prym na rynku suplementów diety? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi!

Chlorella – właściwości

Dobroczynne działanie chlorelli wynika m.in. z bogactwa zasobów witamin i minerałów opartych na zasadzie synergii i wspierających wzajemne wchłanianie, zawartości unikalnego składnika: CFG, obecności aminokwasów i przeciwutleniaczy. Przygotowywana przez markę Green Ways chlorella sprzyja budowaniu odporności organizmu na patogeny, np. drożdżaki, walce z chorobami – nawet nowotworowymi! – i utrzymywaniu flory jelitowej w poprawnej kondycji. Dzięki lizynie, fenyloalaninie i tryptofanie chlorella Green Ways jest w stanie poprawić zdolność logicznego myślenia, poprawić jakość snu i złagodzić ból. Ponadto ten naturalny suplement pochłania toksyny i opóźnia starzenie.

Młody jęczmień Green Ways – działanie

Młody jęczmień do picia bądź dodawania do posiłków stanowi kopalnię korzystnych składników. Zawiera beta-karoten, witaminy C, E, z grupy B, kwas foliowy, cholinę, biotynę i kwas pantotenowy. Co ważne, wszystkie wymienione składniki występują w wysokim stężeniu. Jako antyoksydant młody jęczmień Green Ways sprawdza się w profilaktyce nowotworowej, spowalnia procesy starzenia, wspiera procesy gojenia.

Warto wiedzieć, że aby odnieść jak najwięcej korzyści, powinno się stosować młody jęczmień i chlorellę Green Ways w połączeniu. Powodami są synergia i wzajemnie się wspierające działanie fitosubstancji obecnych w tych dwóch rodzajach zielonej żywności. Oczywiście można stosować je osobno, natomiast efekty będą mniejsze.

Green food od Green Ways – dlaczego zielona żywność tej marki jest najlepsza?

Jaka chlorella jest najlepsza? Który młody jęczmień wybrać, by odnieść najwięcej korzyści? Nasz wybór pada na zieloną żywność Green Ways, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku suplementów diety. Czym zasłużyła sobie na miano najlepszej?

  • Zielona żywność Green Ways jest poddawana stałym kontrolom – w każdej partii! – i posiada certyfikat Państwowego Instytutu Zdrowia w Republice Czeskiej.
  • Green food to produkty w pełni naturalne, a co za tym idzie synergiczne i działające całościowo. Wykazują przewagę nad izolowanymi, sztucznymi witaminami i minerałami. Syntetyczne suplementy stymulują ciało, jednak go nie odżywiają. Zielona żywność Green Ways ma działanie odżywiające.
  • Młody jęczmień Green Ways stanowi odparowany sok z liści tej rośliny, nie zaś wysuszone i sproszkowane źdźbła – jak w większości suplementów. Wobec tego jest łagodny dla układu trawiennego i łatwostrawny, a fitoskładniki przyswajają się w pełni. Ponadto jęczmień w proszku od Green Ways nie zawiera glutenu.
  • Chlorella Green Ways uprawiana jest naturalnie, na świeżym powietrzu w zbiornikach wodnych w Tajlandii, a nie w halach ze sztucznymi warunkami. Ponadto Green Ways oferuje chlorellę w najlepszej odmianie: chlorella pyrenoidosa. Ma znacznie więcej składników odżywczych od odmiany vulgaris, co zapewnia jej skuteczniejsze działanie.

To tylko część przewag zielonej żywności od Green Ways. Zachęcamy do przeczytania o reszcie na naszej stronie oraz oczywiście do dodania naturalnych suplementów do codziennej diety.